Intencje mszalne 13-20.11.2022

 

13.11 XXXII Niedziela Zwykła
8.00 + Marię i Romana Przybyszewskich oraz za zm. z rodziny
9.30 + Martę i Feliksa Cieślik
11.00 + Anielę i Józefa Kudlickich oraz ks. Stanisława Harasowskiego
12.30 Msza św. zbiorowa:

– w int. parafian

– z okazji urodzin Franciszka (78) o Boże bł. i opiekę Matki Bożej

– W intencji Marcina z okazji 30 urodzin i imienin

– W int. Grzegorza Dopierały w int. Bogu wiadomej i za rodzinę Grzelków

+ Irenę Pietrzak, Bogdana Kaszkowiaka i zm. z rodziny

+ zm. z rodziny Zysów, Łajsów, Jadwigę Kandulską

+ Stanisława Murawskiego – int. od syna z rodziną

+ Irenę Kańczak – int. od córki z rodziną

+ Henrykę Mikuła- Telengę w 1 rocznicę śmierci – int. od męża, córek i wnuczki

+ Jerzego Mitczuka – int. od sąsiadów

+ Zygmunta Biegańskiego – int. od syna

18.30 + Stanisławę Blumkę (gregorianka 1)
14.11. Poniedziałek
7.00 + Jadwigę Górną w 42 rocznicę śmierci
17.30 1. + Sławomira Dzięcioła

2. + Stanisława, Joannę i Jerzego GLABUS i za zm. z rodziny

18.30 1. + Stanisławę Blumkę (gregorianka 1)

2. + Teresę Mickiewicz – int. od kuzyna Romana z rodziną

3. W intencji Natalii w 20 urodziny

15.11. Wtorek
7.00 1. + Stanisławę Blumkę (gregorianka 1)

2. + Adama Kruszonę (gregorianka 1)

17.30 + Feliksa Adamskiego
18.30 1. + Eleonorę w 1 rocznicę śmierci i zm. z rodziny

2. + Zbigniewa Dalz – od Poradni Lekarskiej Biegańska, Mańczak, Dalz, Nowak, od lekarzy i pracowników

3. W int. Tamary z ok. 50 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

16.11. Środa
7.00 1. + Adama Kruszonę (gregorianka 1)

2. O uwielbienie Boga w życiu Natalii, Kamila i Ani – int. od rodziców

17.30 1. + Beatę Wójcik – int. od Haliny Susały z rodziną

2. Pielgrzymkowa

18.30 1. + Stanisławę Blumkę (gregorianka 1)

2. + Ewę Zagrodzką – int. od Jolanty

17.11. Czwartek
7.00 1. + Stanisławę Blumkę (gregorianka 1)

2. O dar życia wiecznego dla zmarłych: Zuzanny, Danuty, Wiktora, Wojciecha, Mariana Wituckich, Ludomiły, Władysława, Wojciecha, Andrzeja Pilarskich oraz Józefa i Władysławę Lewandowskich

17.30 1. + Adama Kruszonę (gregorianka 1)

2. + Katarzynę Tomkowiak – int. od męża i córki z rodziną

3. + Romana w 9 roczcnicę śmierci, Danutę, Reginę i Zenona Markowskich

18.30 1. + Joannę Skorupka – int. od sąsiadów

2. + Stanisławę Zgoła – int. od siostry

18.11. Piątek
7.00 1. + Jerzego Szymańskiego o radość nieba

2. + Adama Kruszonę (gregorianka 1)

10.30 + Dorotę DERDA (pogrzebowa – NARAMOWICE)
17.30 1. + Różę Antkowiak – o Miłosierdzie Boże

2. + Helenę Jaśkiewicz

18.30 1. + Stanisławę Blumkę (gregorianka 1)

2. + Teresę Maćkowiak

19.11. Sobota
7.00 1. + Stanisławę Blumkę (gregorianka 1)

2. + Adama Kruszonę (gregorianka 1)

17.30 1. + Marię Czajka

2. + Jarosława Konowała

18.30 Stanisława Małeckiego w 17 rocznicę śmierci oraz za zm. z rodziny
20.11. XXXIV Niedziela Zwykła
8.00 1. + Stanisławę Blumkę (gregorianka 1)

2. + Adama Kruszonę (gregorianka 1)

9.30 + Stanisława Hajduka w 2 rocznicę śmierci o szczęście wieczne i za zm. z rodziny
11.00 + Janinę, Jana, Jacka i zm. z rodziny
12.30 Msza św. zbiorowa:

– w intencji Tadeusza w 88 urodziny o zdrowie i błog.

+ Ewę Szymczak w 1 rocznicę śmierci, Marcina MANYŚ w 10 rocznicę śmierci, Stefanię Wegner w 15 rocznicę śmierci, Władysława Stefaniaka w 26 rocznicę śmierci

+ Jerzego Sikorskiego – int. od Danuty

+ Wiesława w 6 rocznicę śmierci i za zm. z rodziny Chrzanowskich, Mietlickich

+ Krzysztofa Pawlaka w 10 rocznicę śmierci i zm. z rodziny Pawlaków i Antoszczaków

+ Wojciecha Drzewieckiego – int. od syna z rodziną

+ Henryka Królikowskiego – int. od Adamskich ze Śremu

+ Kazimierza Andrzejewskiego – int. od Bogumiły Dratwy z rodziną

+ Jolantę Montowską – int. od sąsiadki, Heleny i Karola

18.30 Z prośbą o uzdrowienie Dominiki o zdrowie i bł. Boże oraz o światło i Dary Ducha Świętego dla rodzin