Intencje mszalne 2.10.2022-9.10.2022

 

2.10 XXVII Niedziela Zwykła
8.00 1. + Czesławę, Teofila Górskich i za zm. z rodziny

2. + Wiesława Jaśkiewicza (gregorianka 28)

9.30 + Kazimierza Drzymałę w 3 rocznicę śmierci, Stanisławę Drzymała, zm. z rodziny Drzymała, Fornalik
11.00 + Arkadiusza Hursowicza w 9 rocznicę śmierci

Rzym: + Zdzisława Hyżyka (gregorianka 28)

12.30 Msza święta zbiorowa:

– w int. parafian

– z okazji rocznicy ślubu Urszuli i Przemysława z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalszą opiekę Bożą

+Feliksę, Ignacego Romaniaków w 3 i 6 rocznicę śmierci, int. od córki z rodziną

+ Stanisława Murawskiego – int. od syna Michała z rodziną

18.30 + Józefa oraz zm. z rodziny Płucienników i śp. Józefę, Helenę, Janinę, Zygmunta oraz zm. z rodziny Dymonów
3.10. Poniedziałek
7.00 1. + Zdzisława Hyżyka (gregorianka 29)

2. O zdrowie i opiekę Bożą podczas operacji dla Bartłomieja Murawskiego

17.30 1. + Irenę, Władysława Cieślik

2. + Wandę, Wincentego Stefaniaków, Bożenę Pajchrowską i za zm z rodziny

18.30 1. + Danutę Augustyniak

2. + Wiesława Jaśkiewicza (gregorianka 29)

4.10. Wtorek
7.00 + Wiesława Jaśkiewicza (gregorianka 29)
17.30 1.+ Bogdana Plucińskiego i zm. Jankowiaków

2. + Adama Kałka (gregorianka 1)

18.30 1.+ Zdzisława Hyżyka (gregorianka 30)

2. +Urszulę Białek – Cieślewicz

5.10. Środa
7.00 + Adama Kałka (gregorianka 2)
17.30 1.+ Beatę Wójcik – int. od dzieci i przyjaciółki Ireny

2. + Władysława Brzoskiego w 6 rocznicę śmierci

3. + Bogdana Kaminicznego – int. od żony z rodziną

18.30 1.+ Helenę Badzińską – (gregorianka 1)

2. + Waldemara Gostomczyka

6.10. Czwartek
7.00 + Tadeusza, Mariannę, Hieronima, Janinę
17.30 1.+ Adama Kałka (gregorianka 3)

2. + Bogdana Kasperczaka – int. od brata Janusza z rodziną

18.30 1.+ Helenę Badzińską – (gregorianka 2)

2. + Piotra Kozickiego – int. od siostry Janiny i Aleksandry

7.10. Piątek
7.00 1.+ Helenę Badzińską – (gregorianka 3)

2. + Eugeniusza, Genowefę, zm. z rodziny Przybyłów

17.30 1.+ Adama Kałka (gregorianka 4)

2. + Tadeusza, Macieja Agacińskich, Piotra, Bronisławę, Józefa Woelków, Franciszkę, Wiktorię, Stanisława Kłosów, Janinę Klawińską, Helenę Paul, Krystynę Kuczyńską

18.30 + Stanisławę Chojnacką i Józefa Chojnackiego oraz śp. Gertrudę Oleszak
8.10. Sobota
7.00 1.+ Adama Kałka (gregorianka 5)

2. + Helenę Badzińską – (gregorianka 4)

17.30 1.+ Jadwigę Skrzypek – int. od Janki Bartkowiak

2. + Mieczysława Przydanek w 7 rocznicę śmierci oraz zm. z rodziców i teściów Mirosławę Maj i Marię Przydanek

18.30 + Zm. z rodziny Pacholaków i Spychałów
9.10. XXVIII Niedziela Zwykła
8.00 1.+ Helenę Badzińską – (gregorianka 5)

2. + Michała Karnik, Władysławę, Stanisława, Ludomiłę Szymkowiaków

9.30  

Rzym: śp. Adama Kałka (gregorianka 6)

11.00 +Eleonorę Czekaj – w 4 rocznicę śmierci oraz za zm. z rodziny
12.30 Msza św. zbiorowa:

– W int. parafian

– W int. Agaty i Bartosza w 10 rocznicę ślubu

– Podziękowanie za szczęśliwe rozwiązanie i błogosławieństwo Boże dla Kubusia

+ Roberta Sznajdera w dniu urodzin

+ Władysława Holika w 14 rocznicę śmierci

+ Zofię Wandelt – w rocznicę śm. i za zm. z rodziny

+ Jadwigę Najder w 11 rocznicę śmierci i śp. Bogdana i Zdzisława Oses o łaskę nieba

18.30 + Jana, Katarzynę, Stanisława oraz zm. z rodziny Skorupków i Woźnych