Intencje mszalne 30.10.-6.11.2022

 

 

 

 

 

30.10 XXXI Niedziela Zwykła
8.00 1. + Stanisławę i Aleksandra Kawałko i wszystkich zmarłych z rodziny Sokołowskich

2. + Helenę Badzińską (gregorianka 26)

9.30 1. + W int. Adriana o dar życia wiecznego – int. od Natalii i Sabiny z dziećmi

2. + Krystynę w 9 rocznicę śmierci, Czesława

11.00 + Bronisławę w 1 rocznicę śmierci
12.30 Msza św. zbiorowa:

– w int. parafian

– W int. Stanisławy i Mariana w 50 rocznicę ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże

+ Krystynę w 10 rocznicę śmierci int. od męża z dziećmi

+ Bogdana Plucińskiego i zm. z rodziny Jankowiaków

18.30 + Adama Kałka (gregorianka 27)
31.10. Poniedziałek
7.00 1. + Adama Kałka (gregorianka 28)

2. + Helenę Badzińską (gregorianka 27)

17.30 1. + Urszulę Białek-Cieślewicz – int. od Aleksandry z mamą i siostrami

2. + Krystynę i Czesława w 9 rocznicę śmierci

18.30 1. + Przemysława Białous

2. + Przemysława Wrombel

1.11. Wtorek
8.00 1. + Helenę Badzińską (gregorianka 28)

2. + Genowefę w 3 rocznicę śmierci

9.30 + Elżbietę, Wandę, Janinę, Józefa, Ryszarda i zm. z rodziny

Rzym: + Adama Kałka (gregorianka 29)

11.00 + Agnieszkę Fornalik w 21 rocznicę śmierci, zm. Fornalik, Kowalskich
18.30 + Stefanię w 30 rocznicę śmierci i za zm. z rodziny ZARANÓW
2.11. Środa
7.00 1. + Helenę Badzińską (gregorianka 29)

2. + Za dusze zmarłych z rodziny Śmierzchalskich i Żubkowskich

9.00 + Stanisławę (20 rocznica śmierci), Kazimierza
17.30 1. + Marię, Witolda i zm. z rodziny Wszyków, Karpowiczów

2. + Anielę i Jana, Anielę i Stefana oraz śp. Łucję, Ireneusza, Ryszarda

3. + Za dusze zmarłych z rodziny: Bindek, Nowickich oraz śp. Józefa, Tadeusza i Bernarda

18.30 1. W int. zmarłych parafian

2. + Adama Kałka (gregorianka 30)

3.11. Czwartek
7.00 + Helenę Badzińską (gregorianka 30)
17.30 1. + Wiesławę

2. + Za zm. z rodziny Białkowskich i Nowickich

3. + Pelagię i Ignacego, Genowefę, Ryszarda, Alfredę, Macieja, Marię, Andrzeja, Piotra i Ludwikę

18.30 1. + Marka Lisieckiego o radość życia wiecznego

2. + Tadeusza Monkiewicza w 2 rocznicę śmierci

4.11. Piątek
7.00 1. + Stefana Woźnego – int. od syna Pawła z rodziną

2. + Michała, Bernardę Jędrzejczaków, Eugeniusza, Włodzimierza, Ronalda i Longinę

11.30 + Lidię Folwarską (pogrzebowa)
17.30 1. + Władysławę, Romana, Julii, Wojciecha i Janusza

2. + Janinę, Mariana, Aleksandrę i Józefa, Stanisława, Zenona, Zenobię i zm. z rodziny

18.30 1. + Marię Półtorak w 7 rocznicę śmierci – int. od męża

2. + Teresę Mickiewicz – od Duszp. PMK

5.11. Sobota
7.00 + Stefana Woźnego – int. od szwagierki Danusi
17.30 1. + Bernadetę Stachowską w 2 rocznicę śmierci

2. + O dar nieba dla śp. Jana Kuberki w 15 rocznicę śmierci

18.30 1. + Janinę Wojcieszak i za zm. z rodziny, Cecylię Kończak oraz o powrót do zdrowia Urszuli Łubińskiej

2. + Aleksandrę Prussak

6.11. XXXII Niedziela Zwykła
8.00 + Tadeusza, Mariannę, Hieronima, Janinę
9.30 + Za zm. z rodziny Borysiaków, Walkowiaków, Gochów, Pedów i Kosmowskich
11.00 + Leonarda Stroińskiego i za zm. z rodziny
12.30 Msza św. zbiorowa:

– w int. parafian

+ Joannę, Jana Skorupków oraz za zm. z rodziny Skorupków oraz zm. z rodziny Skorupków, Roznowskich, Brzozowskich, Woźnych

+ Henryka Łęszczaka – int. od syna z rodziną

+ Eulalię, Henryka, Janusza

+ Bogdana Plucińskiego i zm. z rodziny Jankowiaków

+ Jerzego Janiszewskiego – int. od rodziny

+ Henryka Królikowskiego – int. od córek z rodzinami

18.30 + za zm. z rodziny Wesołowskich, Matuszewskich, Małeckich, Przybylaków i Krzemieńskich
20.30 Msza święta dla studentów