II NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU 3.01.2021

  1. Dzisiaj przed kościołem możliwość złożenia ofiary na parafialną Caritas.
  2. W środę UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO. Msze św. jak w każdą niedzielę oprócz 20:30. Na każdej Mszy św. poświęcimy kredę i kadzidło.
  3. W I czwartek zapraszamy na Godzinę Świętą (adorację Najśw. Sakramentu i wspólną modlitwę) od 20:00 do 21:00 w kaplicy.
  4. Zapraszamy w tygodniu na Msze św. kolędowe o 17:30 i 18:30 wg wyznaczonego harmonogramu. Składane podczas tych Mszy św. ofiary kolędowe przeznaczymy na funkcjonowanie naszej parafii. Jeśli w parafii są rodziny lub osoby, które chciałyby przyjąć kapłana na modlitwę i błogosławieństwo mieszkania można się zgłosić w zakrystii lub poprzez wypełnienie formularza umieszczonego na stronie internetowej parafii. W czasie wizyty kapłana prosimy o przestrzeganie wszelkich rygorów sanitarnych.
  5. Po Mszy w zakrystii można zamówić intencje na najbliższy czas.
  6. W piątek podczas sumy odpustowej ks. Biskup Szymon Stułkowski przekazał przyznany przez ks. Arcybiskupa medal Optime Merito Archidioecesis Posnaniensis naszemu kościelnemu panu Walentemu Szymczakowi. Dziękujemy za jego 25 letnią ofiarną posługę i gratulujemy odznaczenia.
  7. Polecamy prasę katolicką: Przewodnik Katolicki i Gość niedzielny.
  8. W tym tygodniu zmarli: śp. Zbigniew Kowal, os. Oświecenia 100 (pogrzeb we wtorek), śp. Wiesława Jezierska, os. Oświecenia 62 (pogrzeb w piątek). Dobry Jezu a nasz Panie …