II NIEDZIELA WIELKANOCNA 11.04.2021

  1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na Caritas Archidiecezjalną.
  2. Spotkanie rodziców dzieci I komunijnych w poniedziałek o 19:15.
  3. Spotkanie dzieci I komunijnych we wtorek o 17:00.
  4. W środę 14 kwietnia zgodnie z decyzją Sejmu RP sprzed 2 lat będziemy obchodzić Święto Chrztu Polski. Zachęcamy w tym dniu do wywieszenia flagi państwowej i watykańskiej. Tego dnia po dokonaniu licznych remontów i konserwacji zostanie na nowo otwarty kościół pw. Najświętszej Maryi Panny in Summo Posnaniensi na Ostrowie Tumskim.
  5. Dobiega końca praktyka diakona Walerego w naszej parafii. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. przed kościołem będzie zbierał ofiary na działalność duszpasterską na Ukrainie.
  6. Przez ostatni rok transmisje na żywo mszy świętych prowadziliśmy poprzez Facebooka. Jednak przez słabą dostępność dla osób nie posiadających konta na Facebooku oraz niską jakość przesyłanego obrazu postanowiliśmy zmienić platformę na YouTube. W tym celu musimy uzbierać 1000 subskrypcji, aby została nam odblokowana ta możliwość. Na razie transmisje będą jeszcze na Facebooku (do momentu uzbierania wymaganej liczby subskrypcji). Zapraszamy więc do subskrypcji naszego kanału: https://www.youtube.com/channel/UCApM5y0rzImuYD8XpiZFXfw
  1. Polecamy prasę katolicką: Przewodnik Katolicki, Gość niedzielny (dodatek: obrazek z aktem osobistego poświęcenia się NSPJ).
  2. W tym tygodniu zmarła śp. Elżbieta Kowal, os. Polan 38 (pogrzeb w sobotę), śp. Marian Roszak, os. Polan 5 (pogrzeb 20.04.). Dobry Jezu a nasz Panie …