Ogłoszenia parafialne – 30.10.2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.10.2022

 

 

 1. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację festynu. Udało się nam zebrać 2073 złote na nowy plac zabaw. W sobotę nastąpił profesjonalny demontaż starego placu. W jaki sposób można wesprzeć budowę nowego placu? Wpłacając ofiarę na konto naszej Fundacji Pomocy Ludziom JEST NADZIEJA lub składając ofiarę do skarbony w kościele z napisem na plac zabaw.
 2. Zapraszamy dzieci na Bal Świętych w Wigilię Wszystkich Świętych – w poniedziałek o godz. 17.00 rozpoczniemy wspólną modlitwą w kaplicy. Obowiązuje strój świętego lub anioła. Rodziców, którzy chcą pomóc w organizacji prosimy o kontakt z ks. Adrianem lub bezpośrednio z p. Agnieszką Weydmann.
 3. We wtorek uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz.: 8:00, 9:30, 11:00, 18:30. Nie ma mszy o godz. 12.30. 2 listopada DZIEŃ ZADUSZNY, Msze św. o 7:00, 9:00, 17:30 i 18.30. Na Mszy o 18:30 modlić się będziemy za parafian zmarłych od listopada 2021 roku; rodziny i sąsiadów zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 4. W czwartek zapraszamy na adorację od godz. 21.00 do 22.00, w kaplicy.
 5. W I piątek miesiąca, całodzienna adoracja od godz. 7:30, okazja do spowiedzi od godz. 15:00. Tego dnia też katecheza chrzcielna o godz. 19.15.
 6. W I sobotę miesiąca nabożeństwo wynagradzające. Msza święta o godz. 7.00 z formularza o Niepokalanym Sercu Maryi. Chorych odwiedzimy od 8:15.
 7. Do skarbony można składać tradycyjne wymienianki. Na kartkach dobrze zaznaczyć nazwę osiedla, na którym mieszkamy. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać. Różaniec za zmarłych od 3 listopada o godz. 18.00.
 • W środę i w czwartek: os. Stare Żegrze
 • W piątek: os. Polan
 • W sobotę: os. Stare Żegrze
 • W niedzielę: os. Oświecenia – od godziny 17.30
 • W poniedziałek: os. Oświecenia
 1. W sobotę pierwsze spotkanie Oazy Dzieci Bożych. Zapraszamy 5 listopada na godzinę 10.00 dzieci w wieku 8-12 lat. Spotkanie na salkach.
 2. Osoby poszukujące pracy zapraszamy na bezpłatne konsultacje z doradcą zawodowym. Spotkania w I i III poniedziałek miesiąca o godz. 17.00 w salce.
 3. Za tydzień w niedzielę na godz. 20.30 ks. Adrian zaprasza studentów na Mszę świętą podczas której grał będzie zespół akademicki. Od godziny 20.00 adoracja z możliwością spowiedzi.
 4. Za tydzień w niedzielę po mszach świętych młodzież będzie rozprowadzać pyszne rogale świętomarcińskie.
 5. W sobotę o godzinie 19.00 w Centrum Duszpasterskim przy kościele św. Rocha zostanie po raz kolejny wystawiony spektakl pt. „Wszystko”. Jest to przedstawienie o Eucharystii według mistyczki Cataliny Rivas, realizowane w dużej części przez naszych parafian. Spektakl odbył się już w czerwcu w naszej parafii. Zapraszamy tych, którzy nie widzieli spektaklu wcześniej. Wstęp wolny.
 6. Odeszli do Pana nasi parafianie:

Śp. Łucja Mitschke, os. St. Ż 44

Śp. Henryk Królikowski, os. St. Ż. 178

Śp. Lidia Folwarska St. Ż. 95

Śp. Elżbieta Tecław, Ośw. 27

Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie…