X NIEDZIELA ZWYKŁA 06.06.2021

  1. Nauki rekolekcyjne dzisiaj na każdej Mszy św., w poniedziałek i wtorek na Mszach św. 9:00 i 18:30.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na parafialną Caritas.
  3. Trwa oktawa Bożego Ciała. Msze św. z nieszporami eucharystycznymi i procesją o 18:30. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów. Prosimy o płatki kwiatów dla dziewczynek. Litanię do Serca Jezusowego odmawiać będziemy w łączności z procesją.
  4. W piątek przypada uroczystość NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA, to dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. Procesja miasta Poznania wyruszy z kościoła św. Floriana na Plac Adama Mickiewicza po Mszy św. o 19:00. W naszej parafii uroczysta Msza św., procesja i nabożeństwo przy figurze Serca Jezusowego o 18:30. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W przyszłą niedzielę 13 dzień miesiąca. O 19:15 nabożeństwo fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła.
  6. Msza św. za śp. Ks. Jacka od członków Klubu Seniora będzie jutro o 9:00.
  7. Polecamy prasę katolicką: Przewodnik Katolicki i Gość niedzielny. Jest też wydanie specjalne Uśmiechu Żegrza z okazji Jubileuszu ks. Proboszcza.
  8. W tym tygodniu zmarł: śp. Wolfgang Dubiel, os. Oświecenia 62 (pogrzeb w poniedziałek). Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …