XII NIEDZIELA ZWYKŁA 20.06.2021

  1. Informujemy, że ks. Michał z dniem 25 sierpnia został mianowany wikariuszem parafii pw. św. Małgorzaty w Gostyniu. W najbliższy czwartek na Mszy św. o 18:30 podziękujemy za 6 – letnią posługę ks. Michała w naszej parafii. Po Mszy św. spotkanie przy kawie w Sali Jana Pawła II. Wikariuszem naszej parafii został mianowany ks. Adrian Szafranek z parafii św. Rocha w Poznaniu.
  2. Ks. Arcybiskup od dzisiejszej niedzieli odwołał dyspensę od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane.
  3. W czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  4. W związku z zakończeniem roku szkolnego zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. w czwartek o 17:30.
  5. Od przyszłej niedzieli będzie obowiązywać wakacyjny porządek Mszy św.: w dni powszednie o godz. 7.00 i 18.30, a w niedzielę o 8.00, 9.30, 11.00, 18.30 i 20.30.
  6. Polecamy prasę katolicką: Przewodnik Katolicki i Gość niedzielny.
  7. W tym tygodniu zmarli: śp. Aldona Włódarczyk, os. Oświecenia 87 (pogrzeb we wtorek), śp. Sławomir Dzięcioł, os. Stare Żegrze 185 (pogrzeb w poniedziałek), śp. Irena Czechowicz, os. Stare Żegrze 128 (pogrzeb w piątek). Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …