XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 18.10.2020

 1. Od soboty 17 października w związku z wejściem Poznania do „strefy czerwonej” w naszym kościele może przebywać maksymalnie 96 osób. W związku z nowymi obostrzeniami Ks. Arcybiskup udzielił dyspensy od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej w niedzielę i święta nakazane wszystkim wiernym Archidiecezji Poznańskiej oraz wiernym przebywającym na terenie Archidiecezji Poznańskiej
  do czasu zniesienia ograniczeń.
 2. Wznawiamy transmisje Mszy św. w niedzielę o godz. 9:30 z naszego kościoła.
 3. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Przed kościołem będzie możliwość złożenia ofiary na misje.
 4. Modlitwa różańcowa w kościele codziennie o 18:00; dla dzieci o 17:00 w kaplicy.
 5. Spotkanie dla rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św. w poniedziałek o 19:15 w kościele. Prosimy przynieść akty chrztu.
 6. Spotkania w ramach przygotowania do bierzmowania dla klas VII we wtorek i czwartek wg harmonogramu wywieszonego w gablotach ogłoszeń.
 7. Spotkanie dla rodziców, którzy chcą posłać dziecko (6-7 lat) do wczesnej
  I Komunii św. w czwartek o 17:00.
 8. Spotkanie PMK w czwartek o 19:30 w kościele.
 9. Do skarbony przy ambonie można składać tradycyjne wymienianki, na kartkach dobrze zaznaczyć nazwę osiedla, na którym mieszkamy, za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać. Kartki są wyłożone pod chórem.
 10. Polecamy Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.
 11. W tym tygodniu zmarli: śp. Ryszard Trocha, os. Oświecenia 78, śp. Eugeniusz Cieszyński, os. Stare Żegrze 30 (pogrzeb w poniedziałek), śp. Eugeniusz Kaczmarek, os. Stare Żegrze 60, śp. Mirosława Kmieciak, os. Polan 11. Dobry Jezu a nasz Panie …