XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 11.10.2020

 1. Rozpoczęliśmy rekolekcje. Dzisiaj nauki podczas każdej Mszy św., w poniedziałek, wtorek i środę podczas Mszy św. o 9:00 i 18:30.
 2. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Rozprowadzane są też kremówki papieskie.
 3. W poniedziałek święto Rocznicy Poświęcenia Katedry Poznańskiej. O 18:00 Msza św. dziękczynna za dar życia, powołania i biskupiej posługi Księdza Biskupa Stanisława Napierały, który w tym roku obchodzi 40 rocznicę przyjęcia posługi biskupiej.
 4. We wtorek ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O 18:00 różaniec, następnie Msza św. i procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła.
 5. Modlitwa różańcowa w kościele codziennie o 18:00; na os. Oświecenia pod krzyżem o 19:00; dla dzieci od poniedziałku do piątku o 17:00 w kaplicy.
 6. Z okazji przypadającego w środę Dnia Edukacji Narodowej składamy podziękowanie nauczycielom, katechetom, wychowawcom i wszystkim pracownikom oświaty za trud nauczania i wychowania oraz życzymy Bożego błogosławieństwa.
 7. Spotkanie dla klas VIII w ramach przygotowania do bierzmowania będzie w czwartek 15 października. Rozpoczęcie różańcem w kościele o 18:00. Klasy VII prosimy o zapoznanie się z harmonogramem spotkań w gablocie ogłoszeń.
 8. Katecheza chrzcielna w piątek o 19:15.
 9. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 18:30 śpiewać będzie zespół Affabre Concinui. Po Mszy św. krótki koncert.
 10. Zostały wyłożone kartki na wymienianki, które można składać do skarbony przy ambonie. Na kartkach dobrze zaznaczyć nazwę osiedla, na którym mieszkamy, za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.
 11. Spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych w poniedziałek 19.10.
 12. Działa już Szkoła Języków Obcych. Zachęcamy, by korzystać z zajęć.
 13. Serdecznie dziękujemy za ofiary na remont dachu. Przy zakrystii są wyłożone cegiełki na remont dachu, są to witraże naszego kościoła. Ofiary możemy składać do skarbony przy zakrystii
 14. Polecamy Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny (film „Ziemia Maryi”), Mały Przewodnik dla dzieci.
 15. W tym tygodniu zmarli: śp. Emilia Kuderska, os. Stare Żegrze 57, śp. Kazimiera Adamska, os. Oświecenia 75 (pogrzeb w czwartek), śp. Czesława Kaczmarek, os. Stare Żegrze 95a (pogrzeb w poniedziałek). Dobry Jezu, a nasz Panie…